úterý 29. září 2009

95.den - Koník pro Emičku

Dnes dávám jednu fotku z železných zásob:-), ale není zas tak stará, teprve z nedělního výletu..... "Emičko, tenhle koník z plzeňské ZOO Tě moc pozdravuje a těší se, až se uzdravíš a přijedeš se na něj podívat", zatím alespoň takto na obrázku!

1 komentář:

  1. Jů... Ir ten je krásnej... ty nás rozmazluješ... Emča moc děkuje a chce ho vytisknout... bude mít čestné místo u ní v galerii v pokojíku ... tak jdu na to !

    OdpovědětVymazat