pondělí 21. září 2009

87.den - Pivko

Dnešním fotem se ještě vrátím k našemu bezva svatebnímu víkendu. Neteřinka Sárinka samozřejmě přijela se Simonkou a takhle se mi podařilo zachytit tu naši "pařmenku":-),

"Dala bych si s chutí to černé pivko, je pěkně orosené, čerstvě natočené, hmm, ale nevím, co na to mamka..........
..................ále, nebudu se ptát a prostě si pár loků dám"


Žádné komentáře:

Okomentovat