Dnešním fotem se ještě vrátím k našemu bezva svatebnímu víkendu. Neteřinka Sárinka samozřejmě přijela se Simonkou a takhle se mi podařilo zachytit tu naši "pařmenku":-),
"Dala bych si s chutí to černé pivko, je pěkně orosené, čerstvě natočené, hmm, ale nevím, co na to mamka..........

..................ále, nebudu se ptát a prostě si pár loků dám"
Žádné komentáře:
Okomentovat