úterý 22. září 2009

88.den - Klečím, klečíš, klečíme

Tak ode dneška konečně krásně klečím, zkoušela jsem to teda už dřív, ale tajně:-). Moje maminka se už trochu bála, jestli vůbec někdy začnu, nechápu sice proč, ale to jsou holt maminky:-). Měla jsem dost práce s plazením, takže, neboj, mami, na všechno přijdu, jsem šikulka!




1 komentář: