středa 9. září 2009

74.den - 8.9. - Destičky

Dnes jsme na plavání plavali na destičkách, teda děti plavaly a maminky dělaly různé skopičiny, aby se dítko po destičce hezky přesunovalo:-), Valinka byla opět nadšená a já po zkušenosti z minulého týdne jsem si zakoupila voděodolnou řasenku a dobře jsem udělala, protože jsem byla zase nejvíc pocákaná maminka:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat