Dnes jsme na plavání plavali na destičkách, teda děti plavaly a maminky dělaly různé skopičiny, aby se dítko po destičce hezky přesunovalo:-), Valinka byla opět nadšená a já po zkušenosti z minulého týdne jsem si zakoupila voděodolnou řasenku a dobře jsem udělala, protože jsem byla zase nejvíc pocákaná maminka:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat