pátek 4. září 2009

70.den -Tátovy holky

Abych se z těch mateřských povinností úplně nezbláznila (maminky mi jistě rozumí), tak za pár hodin díky mému skvělému mužíčkovi odjíždím SAMA do víru velkoměsta prošmejdit obchůdky a na vínko s kolegou z práce.... Doufám, že si to táta s těma svýma holkama taky pořádně užije:-). Díky, miláčku!




Žádné komentáře:

Okomentovat