Dnes za námi přijela babička Dana a holčičky měly velkou radost, tedy hlavně Kristýnka, babička přijela ve 13.00 a doteď nevylezly z pokojíčku:-), užívají si to obě dvě.


Skládání a zkoušení čepic - oblíbená činnost naší čepičkové princezny a babi se vždy ráda zapojí:-)

"Domeček" v postýlce v pokojíčku a "maminko, ty nás tu nechej o samotě, chceme tu být s babičkou samy", no maminka se ráda odporoučela a měla chvíli klid:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat