neděle 27. září 2009

93.den - DINO-park a ZOO Plzeň

Dnes jsme si udělali báječný výlet do plzeňského Dinoparku a současně i do ZOO, která na park navazuje. Dinopark je takové obrovské hřiště se všemi těmi "Dino" a "Bronto" a "Tyranosaury" a těmi ostatními:-) a ze ZOO jsme byli absolutně nadšení, je nádherně provedená se spoustou zvířat, domácím statkem, hliněnými chaloupkami a nádhernou zelení všude okolo. Posuďte sami.

Že by se líhnul nový druh dinosaura?


Náš věčně hravý táta Radim:-)

Tohle není botanická zahrada, to už jsme v ZOO

Leguánek

Oběd




Sibiřský srub v plzeňské ZOO:-)


















1 komentář:

  1. .. paráda.... krásné záběry... aspoň takhle tam můžu nakouknout s Vámi... když už nám to společně nevyšlo :-( Příští sezóna to jistí !

    OdpovědětVymazat