Dnes jsme si udělali báječný výlet do plzeňského Dinoparku a současně i do ZOO, která na park navazuje. Dinopark je takové obrovské hřiště se všemi těmi "Dino" a "Bronto" a "Tyranosaury" a těmi ostatními:-) a ze ZOO jsme byli absolutně nadšení, je nádherně provedená se spoustou zvířat, domácím statkem, hliněnými chaloupkami a nádhernou zelení všude okolo. Posuďte sami.
.. paráda.... krásné záběry... aspoň takhle tam můžu nakouknout s Vámi... když už nám to společně nevyšlo :-( Příští sezóna to jistí !
OdpovědětVymazat