čtvrtek 24. září 2009

90.den - Pohodové odpoledne

Po školce jsme s Valinkou naložily Kristýnku do auta a vyrazily za našimi holčinkami Emičkou a Evičkou. Strávily jsme naprosto skvělé pohodové odpoledne, holčičky si spolu krásně hrály a povídaly.
Piknik na kolotoči
A odpočinek u pohádky:-)
Holky, díky, moc jsme si to s Vámi užily a těšíme se na příště!



1 komentář:

  1. ...jo jo... potvrzuji... bylo to moc fajn a holky byly úžasné! Všechny...včetně nás dvou :-))

    OdpovědětVymazat