Po školce jsme s Valinkou naložily Kristýnku do auta a vyrazily za našimi holčinkami Emičkou a Evičkou. Strávily jsme naprosto skvělé pohodové odpoledne, holčičky si spolu krásně hrály a povídaly.


Piknik na kolotoči

A odpočinek u pohádky:-)

Holky, díky, moc jsme si to s Vámi užily a těšíme se na příště!
...jo jo... potvrzuji... bylo to moc fajn a holky byly úžasné! Všechny...včetně nás dvou :-))
OdpovědětVymazat