A nastal čas smontovat Valince ohrádku............., berunka se nám docela rozplazila po domě, ale ne že bychom ji chtěli věznit v ohrádce, spíš jsme si uvědomili, že potřebuje "něco", o co by se mohla pokoušet pomalu se postavit.........:-)
Montérská dvojka nezahálela a měla smontováno v cukuletu:-)


Ještě poslední šroubek dotáhnout a je to.........
..........a co na to Valinka? Pro začátek byla nadšená, no každá novinka je zajímavá, tak uvidíme jak se jí bude líbit nový "domeček" a jaké udělá zase pokroky
Žádné komentáře:
Okomentovat