středa 9. září 2009

75.den - Pedikůra

Každý měsíc jezdíme celá rodinka (holky jen jako doprovod:-) na pedikůru k úžasné paní Tiché na Chodov. Je to sice daleko, ale lepší pedikérka prostě neexistuje. Je to báječný relax a vlastně jediná radost, kterou si dopřávám pravidelně, o nohy je prostě nutné se starat, zvlášť, když celý den běháte kolem dětí:-)!
Tyhle barevné nožky jsou samozřejmě moje, ne Radimovy:-)



Žádné komentáře:

Okomentovat