neděle 20. září 2009

85.den - 19.9.2009 - SVATBA Alička + Pája

19.9.2009 v 15.00h. - Alička se vdává, Pája se žení, jedni z našich nejbližších přátel mají dnes svatbu v Podhradí nad Dyjí, na místě nejbližším srdci nevěsty............A neuvěřitelné se stává skutečností, díky mojí milované a nejlepší sestřičce na světě Simonce se můžu i já zapojit do svatebního veselí........"Simonko, ještě jednou moc a moc děkuji. Ty jsi věděla jak moc je pro mě důležité tady být. DÍKY!"
Svatba to byla překrásná a strašně moc fajn, jedly se samé mňamky včetně prasátka na rožni, povídalo se a hlavně tančilo a zpívalo, povedlo se to na jedničku!

Svatebčané se scházejí, někteří přijíždějí v kočáře:-),
a jdeme na to, svatební průvod, respektive výšlap na zříceninu Frejštejn, nádherné místo, které si snoubenci vybrali pro svůj velký den.

Poslední "válečná" porada snoubenců a svědků než to vypukne...........
Pěvecký sbor sestavený z maminky nevěsty, sestry nevěsty a přátel zazpíval nádherně nádhernou píseň
A je to, řekli ANO, a to velmi nahlas a zřetelně:-).
A jdeme slavit, pořádně to roztočíme
Ženich přináší tácy s pečeným prasátkem
"Maminko, já už chci jít spinkat", tuhle větu často neslyším, proto neotálím, rychle spěchám předat starší ratolest Simonce (tu mladší už má pod křídlem) a zase rychle spěchám zpět na svatební oslavu. Tolik jsem toho dlouho nenachodila, ale co se týče alkoholu, tak to mělo své výhody:-).
Pánská debata, o čem asi? 2 ženatí, jeden svobodný:-).
Pohoda pro mě a pro Radima, absolutní oddych od dětí a čas jen pro sebe............












1 komentář:

  1. Jů... tak to všechno klaplo a proběhlo ke spokojenosti všech... myslela jsem na Vás ... krásná dokumentace... ať to novomanželům vydrží už navěky :-)

    OdpovědětVymazat