neděle 20. září 2009

86.den - Zvonkohra

Dnes cestou ze svatebního flámu jsme se zastavili na Melikaně na polívku a nějakou echt hotovku, abychom uklidnili bříška:-) a při té příležitosti jsme zjistili jak se to tam změnilo, venku i uvnitř zábava pro děti, nás zaujala ta venkovní, konkrétně zvonkohra, Kristýnka se od ní nemohla odtrhnout a hrála a hrála.A hned vedle jsou kozy, takže vida, co se dá zažít příjemného na D1!





Žádné komentáře:

Okomentovat