Dnes cestou ze svatebního flámu jsme se zastavili na Melikaně na polívku a nějakou echt hotovku, abychom uklidnili bříška:-) a při té příležitosti jsme zjistili jak se to tam změnilo, venku i uvnitř zábava pro děti, nás zaujala ta venkovní, konkrétně zvonkohra, Kristýnka se od ní nemohla odtrhnout a hrála a hrála.

A hned vedle jsou kozy, takže vida, co se dá zažít příjemného na D1!
Žádné komentáře:
Okomentovat