Dnes k nám přijely naše zlaté holčičky Emička s maminkou Evou. Zatímco maminky si hezky povídaly, holky (ty větší) se tak trochu handrkovaly:-), Valinka byla v klidu a v pohodě jako vždy, tedy prozatím. Ale jak praví přísloví "Odříkaného chleba největší krajíc", jako již tradičně se nemohly na závěr rozloučit:-).



Při procházce jsme zavítaly na hřiště a malovalo se křídama.

Prostě pohodářka Valinka

Odpočinek na kládě a hra "kdo se umí lépe zamračit" - výsledek - zcela nerozhodně!
Jů... z těch fotek to vypadá tak idilicky .. přesně jak v reálu :-) Holky díky... moc jsme si to užili !!!
OdpovědětVymazat