pondělí 17. srpna 2009

52.den - Dámská jízda do ZOO

Tak konečně................, po měsíci a půl jsme se potkaly s našimi milovanými holčinkami Emičkou a její maminkou Evou a nemohly jsme vyrazit nikam jinam než zase do ZOO. Dámská jízda v pěti se vyvedla, všechny holky byly moc hodné a statečně ušly bez kňourání pořádný kus cesty, kromě té nejmenší-Valinky, ta se vezla na kočárku, ale i to je velká statečnost, když k tomu připočteme dnešní příšerné vedro postupně přecházející do dusna. U ledních medvědů
Kůň převalského byl díky teplu schovaný někde v chládku, alespoň tedy tento....
Kiang východní
Hlouček velbloudů
2 opičky na opičí dráze:-)
Pony expres jsme rozhodně nemohly vynechat.......

Ségry Krupičkovic opět zcela vyřízené po zdařilém výletu












2 komentáře:

  1. Holky myslela jsem na vás doma v chládku .... příště jdeme taky. Snad nám to ještě do konce prázdnin vyjde.

    OdpovědětVymazat
  2. Ir... krásné fotky a úžasné popisky.... poslední foto Kristýnky mě dostalo :-) takhle nějak jsem vypadala i já po příjezdu domů :-) totálně vorvaná, ale šťastná !!! Díky za bezva den !

    OdpovědětVymazat