Dnes jsme byli pozvaní ke kamarádům na dětskou párty, jejich syn Matyáš slavil 5.narozeniny. Sešlo se celkem 11 dětí samozřejmě s rodiči, ty už jsem nespočítala a byl to docela hukot:-). Všechny děti si to ale parádně užily a my rodičové jsme si stihli dokonce i popovídat, a to ve dvou skupinkách -maminky zvlášť a tatínkové zvlášť:-).
Kristýnka s Matyášem

Tak tuhle nádheru připravila paní domu a maminka Matyáše - Lucka - nejen, že to krásně vypadalo, navíc to bylo vše naprosto vynikající!

Společenská hra. Jaká? - Tak až tak daleko jsem nepronikla:-)
Přichází na řádu "šampáňo", bum prásk a

teď se čeká na dort, takže rychle sfouknout svíčky a

a s chutí do toho:-)!
Žádné komentáře:
Okomentovat