úterý 25. srpna 2009

60.den - U zubaře

Kristýnka s Emičkou jdou k zubaři na 3,5 letou prohlídku, obě jsou moc statečné a šikovné a odvaha je nepřešla ani v ordinaci, za odměnu vyfasovaly obrázek a magnet:-)Paní doktorka napočítala Kristýnce celkem 20 zoubků a prý má zoubky jako princezna:-)
Nečekaně na křeslo zasedla i Valinka na předčasnou roční prohlídku a ani nezaplakala, to máme ale šikovné holčičky!



1 komentář: