Začali jsme budovat mezinárodní vztahy......................:-), tentokrát jsme si užili báječný víkend s našimi přáteli ze Slovenska. Mluvilo se slovensky, maďarsky a česky a překvapivě si všichni dobře rozuměli:-), takže "Nándiovci, bylo to s Vámi fajn fajn fajn a těšíme se na příště!"

Kristýnka a Mark
Mezinárodní vztahy schvaluji :-) ale co mě uchvátilo nejvíc je samozřejmě losos ... hned zítra z tebe musím vytáhnout recept...snad to nebude Radimovo rodinné tajemství :-)
OdpovědětVymazatEšte raz Vám chceme poďakovať za super víkend. Cítili sme sa velmi dobre, vsetko bolo fajn.
OdpovědětVymazatAhojte Ildikó, Márk a Nándi