neděle 16. srpna 2009

51.den - Návštěva cizojazyčná:-)

Začali jsme budovat mezinárodní vztahy......................:-), tentokrát jsme si užili báječný víkend s našimi přáteli ze Slovenska. Mluvilo se slovensky, maďarsky a česky a překvapivě si všichni dobře rozuměli:-), takže "Nándiovci, bylo to s Vámi fajn fajn fajn a těšíme se na příště!" Kristýnka a Mark


Nandi s Ildiko si zkoušejí jaké to bude, až budou mít další miminko, a jde jim to prostě skvěle!!!!



A na závěr vydařeného víkendu patří velký DÍK mému muži, který pro nás k obědu připravil a skvěle ugriloval lososa, a to Vám řeknu, lepší rybu jsme prostě ještě nejedli (škoda, že jste neslyšeli Markovo roztomile slastné mručení). Zlato, díky, moc jsme si pochutnali.









2 komentáře:

  1. Mezinárodní vztahy schvaluji :-) ale co mě uchvátilo nejvíc je samozřejmě losos ... hned zítra z tebe musím vytáhnout recept...snad to nebude Radimovo rodinné tajemství :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Ešte raz Vám chceme poďakovať za super víkend. Cítili sme sa velmi dobre, vsetko bolo fajn.
    Ahojte Ildikó, Márk a Nándi

    OdpovědětVymazat