středa 26. srpna 2009

61.den - Sushi

Včerejší den byl sice ve znamení zubařské prohlídky, ale ještě jedna významná událost se odehrála, a sice náš taťka Radim měl svátek a tuhle nádheru jsme mu připravily s holčičkama jako dárek, za vydatné pomoci Sushi baru Sakura:-). Dnešní foto patří vynikajícímu sushi, po kterém ale dnes už není ani památky:-).
Ovšem co se nestalo. Když to uviděla naše 3,5 letá Kristýnka, odložila svoji večeři a že chce ochutnat a že je to strááááááááášně dobrý a že si dá ještě "tamto oranžové" (v překladu "kaviár") a ještě tamto............ Napadá mě otázka - kdy Vy jste poprvé ochutnali Sushi? Já např. v 35:-), jo jo, to jsou ty dnešní děti:-). Odborníci na dětskou výživu by nás asi nepochválili, ale pro jednou se snad nic nestane:-)







1 komentář:

  1. Jů... Ir to je super, že si to blejskla... já na tu parádu byla zvědavá... vypadá to skvostně... no a reakci Kristýnky zcela chápu... konec konců kulinářské a degustační geny měla po kom zdědit :-)

    OdpovědětVymazat