sobota 29. srpna 2009

64.den - "Kvakovo" lečo

Tak tuhle nádheru jsme dostali od taťky mojí kamarádky Barunky, zvaného KVAK:-). Je to velký pěstitel, vidíte sami, není prostě nad domácí produkty..... .........a tohle lečo jsme z té krásy "vykouzlili" dnes k obědu, nazvali jsme ho "Kvakovo", k tomu čerstvé chlebové dalamánky, no mňam. Možná namítnete - takové obyčejné jídlo - ale my ho milujeme a vždy s láskou uvaříme. Takže díky Kvaku:-), moc jsme si pochutnali!


Žádné komentáře:

Okomentovat