Tak tuhle nádheru jsme dostali od taťky mojí kamarádky Barunky, zvaného KVAK:-). Je to velký pěstitel, vidíte sami, není prostě nad domácí produkty.....

.........a tohle lečo jsme z té krásy "vykouzlili" dnes k obědu, nazvali jsme ho "Kvakovo", k tomu čerstvé chlebové dalamánky, no mňam. Možná namítnete - takové obyčejné jídlo - ale my ho milujeme a vždy s láskou uvaříme. Takže díky Kvaku:-), moc jsme si pochutnali!
Žádné komentáře:
Okomentovat