Nejsem si jistá ... zda holky ošetřují babičku nebo babička holky :-) ale vypadají báječně všechny tři ... což je hlavní !
Nejsem si jistá ... zda holky ošetřují babičku nebo babička holky :-) ale vypadají báječně všechny tři ... což je hlavní !
OdpovědětVymazat