pátek 14. srpna 2009

49.den - Zdravotní sestřička

Počítám, že zdravotnictví se za pár let otřese v základech:-), neb nám tu roste nová generace zdravotních sestřiček! Povšimněte si, prosím, toho suverénního výrazu:-)


1 komentář:

  1. Nejsem si jistá ... zda holky ošetřují babičku nebo babička holky :-) ale vypadají báječně všechny tři ... což je hlavní !

    OdpovědětVymazat