čtvrtek 27. srpna 2009

62.den - Procházka

Dnes jsme si udělaly s holčičkama krásnou dlouhou procházku po našem okolí a moc se nám to líbilo.

Takhle krásné "doutníky" rostou z našeho rybníka a je jich tam spousta Taky se na nás naparoval Holub hřivnáč, ale my jsme na něj vyzrály a rovnou jsme ho "blejskly":-)


A jde se krmit kachny, dnes mají exkluzivní baštu, a sice piškoty Opavia:-), Kristýnka statečně ujídala, ale i na kachny se dostalo.
Valinka teď má novinku a stále dělá "pá pá" a tak zamávala i kachnám:-)
Nejdřív připlavala nesměle jedna kachnička,...............

..................ale pak se to rozkřiklo "holky, honééém, piškoty", no a výsledek vidíte sami:-)







Žádné komentáře:

Okomentovat