Dnes jsme si udělaly s holčičkama krásnou dlouhou procházku po našem okolí a moc se nám to líbilo.
Takhle krásné "doutníky" rostou z našeho rybníka a je jich tam spousta

Taky se na nás naparoval Holub hřivnáč, ale my jsme na něj vyzrály a rovnou jsme ho "blejskly":-)

A jde se krmit kachny, dnes mají exkluzivní baštu, a sice piškoty Opavia:-), Kristýnka statečně ujídala, ale i na kachny se dostalo.

Valinka teď má novinku a stále dělá "pá pá" a tak zamávala i kachnám:-)

Nejdřív připlavala nesměle jedna kachnička,...............

..................ale pak se to rozkřiklo "holky, honééém, piškoty", no a výsledek vidíte sami:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat