Takže vyrážíme a kampak asi:-)? No, do ZOO přece.........

Kristýnka s Filípkem připraveni k odjezdu

Bratři tučňáci nebo sestry???

Plameňák

Valinka - těsně před usnutím

Krmíme kozy - zase - to nelze vynechat... Tak nevím, opravdu pravidelní návštěvníci ZOO už jsme, ale přemýšlím, jestli bychom si už nezasloužili nějaký řád - třeba "Řád kozy zlaté":-)
A ZOO tramvaj odjíždí, nastupovat a nevstupovat do kolejiště
Já a Barunka, moje drahá kamarádka, po 3 roky sousedka z gymnazijní školní lavice, takže si jistě každý domyslí, kolik máme společných zážitků, přece jen, známe se 20 let:-)

Táta Richard - samozřejmě táta opičí:-)

Pusinka na posilněnou a pokračujem, nezdržujem....

Královna lvice nám věnovala ospalý pohled
Kristýnka na rozhledně

Slon Bimbo

4 Krupičky výjimečně všechny pohromadě, poslední štace u slonů a tradá domů
Žádné komentáře:
Okomentovat