Dnešním fotem se musím ještě jednou vrátit ke včerejšímu bezva výletu. Krátce po příjezdu domů jsem našla takhle spící Kristýnku na zemi v pokojíčku uprostřed dřevěného kolejiště a za zvuku písně "jede jede mašinka":-). Uvažuju, že tyhle ZOO-výšlapy začneme podnikat odpoledne či k večeru, protože není nic lepšího než když jde dítě bez řečí a dobrovolně spát:-).
:-)) Kristýnka je úžasná !
OdpovědětVymazatTak to nemá chybku ... naprosto chápu také bych brala toto rychlo spaní :-)
OdpovědětVymazat