úterý 18. srpna 2009

53.den - Únava

Dnešním fotem se musím ještě jednou vrátit ke včerejšímu bezva výletu. Krátce po příjezdu domů jsem našla takhle spící Kristýnku na zemi v pokojíčku uprostřed dřevěného kolejiště a za zvuku písně "jede jede mašinka":-). Uvažuju, že tyhle ZOO-výšlapy začneme podnikat odpoledne či k večeru, protože není nic lepšího než když jde dítě bez řečí a dobrovolně spát:-).


2 komentáře:

  1. :-)) Kristýnka je úžasná !

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to nemá chybku ... naprosto chápu také bych brala toto rychlo spaní :-)

    OdpovědětVymazat