Můj blog má dnes kulatiny, přes počáteční rozpaky jsme si, myslím, na sebe docela pěkně zvykli:-). Chtělo by to nějaký dárek nebo tak něco..... Dnes při pohledu na tento krásný stromeček, který jsem dostala od své milované kamarádky Evičky, jsem zjistila, že krásně povyrostl, zkrátka se mu u nás asi daří dobře jako Tobě, můj milý blogu:-), pro dnešní den je stromeček Tvůj!
GRATULUJIIIIIiii k narozeninám :-) a přeji ať ti pořád tak pěkně šlape.
OdpovědětVymazatStromeček je krásný ... Evi krásný výběr.
Ir... nebuď zbytečně skromná... u Vás se daří všemu a všem !!! A blog není žádná vyjímka... gratuluji k padesátce a ještě hodně hodně takových padesátek :-)
OdpovědětVymazat