neděle 23. srpna 2009

58.den - Láska

"Nejkrásnější na světě je láska, láska, láska............." a ta první dětská láska je absolutně nejsladší, po uplynulých 4 dnech je,myslím, z fotek jasné, kdo, že je srdci naší Kristýnky nejbližší:-)

Vzácná fotografie, kdy si výjimečně Kristýnka nezabrala Filípka jen a jen pro sebe. Kryštůfku, počkej si na Valinku, jistě z ní vyroste "pěkné kocór", jak by řekl Tvůj taťka:-)




1 komentář: