"Nejkrásnější na světě je láska, láska, láska............." a ta první dětská láska je absolutně nejsladší, po uplynulých 4 dnech je,myslím, z fotek jasné, kdo, že je srdci naší Kristýnky nejbližší:-)



Vzácná fotografie, kdy si výjimečně Kristýnka nezabrala Filípka jen a jen pro sebe. Kryštůfku, počkej si na Valinku, jistě z ní vyroste "pěkné kocór", jak by řekl Tvůj taťka:-)
Kristýnko... skvělá volba... toho se drž :-))
OdpovědětVymazat