Dorazili "ženichové" z Brna - hurá:-) - Kryštůfek a Filípek a "nevěsta" Kristýnka, "nevěsta" Valentýnka odpočívá Tchánovci:-) aneb teta Barunka a strejda Rob
A tátové se svými ratolestmi, každý má po 2 kouscích, opačného pohlaví, skóre je vyrovnáno:-)
A jéjé ... u Krupiček už mají námluvy :-) tak snad se holkám trefíte do vkusu... kuplíři :-)))
OdpovědětVymazatP.S. zdravíme ženichy... ať se jim u Vás líbí !