středa 5. srpna 2009

39.den - Zážitky

Dnes byl den plný zážitků, Valince klesla teplota, takže jsme vyrazily na dlouhou procházku po blízkém okolí.

Deštníčkové víly

Nová kamarádka Matylda

Krmíme kačenky

Valinka odpočívá

Cesta zpět: "Pojď, Sárinko, vezmu Tě za ručičku"

Večeře -mňam, mňam, netřeba komentovat:-)

Dnešek nás dost zmohl, ale ještě koukáme na pohádku před spaním............Dobrou noc









Žádné komentáře:

Okomentovat