Dnes byl den plný zážitků, Valince klesla teplota, takže jsme vyrazily na dlouhou procházku po blízkém okolí.
Deštníčkové víly


Nová kamarádka Matylda

Krmíme kačenky

Valinka odpočívá

Cesta zpět: "Pojď, Sárinko, vezmu Tě za ručičku"

Večeře -mňam, mňam, netřeba komentovat:-)

Dnešek nás dost zmohl, ale ještě koukáme na pohádku před spaním............Dobrou noc
Žádné komentáře:
Okomentovat