čtvrtek 6. srpna 2009

41.den - SÁRA

Včera odjela od nás Sárinka domů ještě zcela v pořádku a odpoledne už měla taky teplotu, zřejmě ji nakazily naše nemocné ratolesti. Dnešní foto patří naší sestřeničce a neteřince Sáře. Sárinko, brzo se nám uzdrav, ať si zase můžeme hrát:-). Tvoje Kristýnka a Valentýnka

Žádné komentáře:

Okomentovat