úterý 11. srpna 2009

46.den - Bačkorky do školky

Dnes jsme si udělaly malý výlet s velkou prochajdou, ale především jsme koupily nové "bačkorky do školky". Září se pomalu, ale neúprosně blíží, začínáme nakupovat:-).
Oběd v parku






1 komentář:

  1. Bačkůrky jsou parádní...taky už pomalu chystáme teplaky atd..Holky písněte nám cenu bačkúrek ať vím co nás čeká, ikdyž Naty bude asi muset mít ještě kotníčkové.Díky papa

    OdpovědětVymazat