Dnes jsme si udělaly malý výlet s velkou prochajdou, ale především jsme koupily nové "bačkorky do školky". Září se pomalu, ale neúprosně blíží, začínáme nakupovat:-). Oběd v parku
Bačkůrky jsou parádní...taky už pomalu chystáme teplaky atd..Holky písněte nám cenu bačkúrek ať vím co nás čeká, ikdyž Naty bude asi muset mít ještě kotníčkové.Díky papa
Bačkůrky jsou parádní...taky už pomalu chystáme teplaky atd..Holky písněte nám cenu bačkúrek ať vím co nás čeká, ikdyž Naty bude asi muset mít ještě kotníčkové.Díky papa
OdpovědětVymazat