Hurá, antibiotika zabrala, Kristýnce je o dost lépe, což usuzuji z toho jak řádí....:-), proto jsme si také mohli užít dnešní velmi milou návštěvu! Dopoledne jsme připravovali občerstvení a myslím, že se povedlo a všichni si pochutnali a celkově jsme si to báječně užili!
Holky to je nádhera jste opravdu šikulky .... jak dnešní příprava pohoštění tak meruňková dobrota.
OdpovědětVymazatMusíte nám prozradit jak jsou dělané ty brambory(vypadají lákavě.DÍKY