"Maminko, mě bolí hlavička" - povídala včera k večeru Kristýnka, večer teplota, v noci horečka a do rána z toho máme parádní angínu. Takže paní doktorka nasadila antibiotika a my jsme k tomu "nasadili" klidový režim, pohádky a vymýšlíme různou jinou zábavu, hlavně udržet Kristýnku v klidu!
Chudinka malá. Až zaberou antibiotika tak budeš mít co dělat udržet jí v klidu. Držíme palečky ať je co nejdřive fit a vy si holky nasaďte vitamíny ať to taky nechytnete.
OdpovědětVymazat