neděle 26. července 2009

30.den - POVOLÁNÍ "ŽENA"

Dnes ráno nás holčičky probudily v krutých 5.30, ta mladší ještě o krapet dříve a probuzení to bylo ukňourané a protivné.... a v tomto "bezva" duchu plyne dnešní nedělní den..... Nevím, co napadne Vás při pohledu na tuto nově zakoupenou knihu, mě jediné, ponořím se do četby a nechám se unášet, abych zjistila, že jsme na tom všechny stejně a všechny stejně dobře:-). Román, kterému věnuji dnešní foto, je totiž humoristický!!!!!


1 komentář:

  1. Tedy to jsou ptáčata ... uf to musel být den. No a kniha vypadá velice zajímavě. Pokud to půjde ráda si jí od tebe půjčím .... snad budu mít čas jí přečíst :-).
    Na srazík se těším určitě něco vymyslíme až budete mít čas.

    OdpovědětVymazat