Ir... parádní dokumentace... muselo tam být krásně... a Radim má také můj obdiv... on to holt s ženskýma umí... co si budem povídat :-))
Ir... parádní dokumentace... muselo tam být krásně... a Radim má také můj obdiv... on to holt s ženskýma umí... co si budem povídat :-))
OdpovědětVymazat