úterý 21. července 2009

25.den - LOUČENÍ

A zas je tu loučení, poslední hry, poslední pohlazení, úsměvy............, bylo to krátké, ale báječné
poslední pusinka
a pápá:-), brzy na viděnou!

Svačinka na dálnici a hupky šupky do domečku.






1 komentář:

  1. Ir... parádní dokumentace... muselo tam být krásně... a Radim má také můj obdiv... on to holt s ženskýma umí... co si budem povídat :-))

    OdpovědětVymazat