středa 29. července 2009

33.den - DOBROVICE

Dnes jsme si udělali výlet do Dobrovice, na zahradu naší babi Dany, ta slaví zítra narozeniny, takže proběhla malá narozeninová rodinná sešlost. Holčičky prostřely krásně stoly.......

Tak to je babiččina plantáž:-)
Kristýnko, podívej, šneček.....
Myslíš, Anetko?
Babičko, všechno nejlepší!!!

Babi nám připravila samé dobroty
A prababička Tička se zatím osvědčila v hlídání miminek:-)









1 komentář: