
400g cukety nastrouhat nahrubo, 200g hrubé mouky, prášek do pečiva, 3 vejce, 1dcl oleje, 150g šunky, 150g str.sýra, česnek, cibulka, podravka, pepř, sůl, sladká paprika (koření dle chuti). Vše smíchat a rozetřít na velký plech, pečeme při 200st. cca 30 minut do zlatova. Dobrou chuť!:-)


No a "někdo" se nám z toho všeho vaření dnes krásně posadil:-). A kdo? Naše Valentýnka přece:-).


Naše malá zahrádka nám už letos nadělila 1.plody a tak jsme se do nich hned pustily a upekly s Kristýnkou k večeři mňam slaný cuketový koláč. Teda upekly....., Kristýnka strouhala, míchala, kořenila, já jsem tu nádheru jen strčila do trouby:-).
Kristýnko jsi šikulka, maminka na tebe musí být pyšná.Koláč vypadá nádherně.... holky napište recept.
OdpovědětVymazat