čtvrtek 9. července 2009

13.den - DOMÁCÍ POHODA

Dnes si s námi počasí pěkně zahrávalo, přívalové deště dorazily dopoledne i k nám, tak jsme si s holčičkama udělaly domácí pohodu, teda holky měly pohodu, já jsem se dala do převlíkání peřinek, ale byly obě moc hodné, tak nám šlo vše pěkně od ruky.
Nakonec se počasí umoudřilo a my jsme zvládly i malou procházku.




Šnečku, šnečku, vystrč růžky:-)



Žádné komentáře:

Okomentovat