čtvrtek 30. července 2009

34.den - Den s tátou

Dnes měly holčičky den jen s tatínkem a vypadá to, že si to všichni pěkně užili. Já jsem si zatím "užívala" u zubaře:-)





Žádné komentáře:

Okomentovat