Stavět komíny z kostek, to snad baví všechny děti, ovšem u nás staví Kristýnka a Valinka zdatně bourá...:-) a Kristýnka má velkou trpělivost!

Že do "toho" udělám bum a "ono" to hned udělá bác:-)

A je to.....

Hmm, efektní foto, stejně do toho zase plácnu..............

..............říkala jsem to:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat