pondělí 13. července 2009

17.den - JEN TAK

Dnes jsme se jen tak "poflakovali" doma, malovali jsme na zahrádce, užívali si sluníčka a

Kristýnka postavila z magnetek pohádku o krtečkovi:-).


Žádné komentáře:

Okomentovat