Strávili jsme v Beskydech se Simonkou, Petíkem a Sárinkou vlastně jen jeden den, ale událo se toho opravdu hodně:-). Hrdinou dne byl zvolen jednoznačně můj muž Radim, protože sám a dobrovolně vzal všechny 3 holčičky hned na 2 vycházky a za to mu patří náš velký DÍK!

Naše Kristýnka se nerada fotí a tak musíme vymyslet vždy nějaký fígl, aby aspoň trochu spolupracovala:-), tentokrát ji Radim nalákal, myslím, na ptáčka.

Rallye Paříž-Dakar aneb závod ve sjezdu z kopce na čemkoliv:-), holky jsou velké bojovnice:-)


Dokumentace z jedné výše zmíněných vycházek, všechny 3 princezny a Radim za objektivem,

Kristýnka statečně pomáhala s těmi menšími....

Simonka a já, prostě pohoda

Houpy houpy, kočka snědla kroupy...............

Úlovek z druhé vycházky - "lopuší" deštníčky
Žádné komentáře:
Okomentovat