středa 15. července 2009

19.den - IBIŠEK

Narozeniny mého manžela se sice datovaly včera, ale dnes v noci mu rozkvetl opožděný dáreček, náš ibišek nás ráno pozdravil krásným růžovočerveným květem. A kdo ví, třeba rozkvetl ještě před půlnocí, takže to možná přece jen byl květ narozeninový.........:-)


1 komentář:

  1. Jeeeeee ten je ale krásný ... to je jasný patří vašemu tatínkovi k narozkám :-).

    OdpovědětVymazat