Narozeniny mého manžela se sice datovaly včera, ale dnes v noci mu rozkvetl opožděný dáreček, náš ibišek nás ráno pozdravil krásným růžovočerveným květem. A kdo ví, třeba rozkvetl ještě před půlnocí, takže to možná přece jen byl květ narozeninový.........:-)
Jeeeeee ten je ale krásný ... to je jasný patří vašemu tatínkovi k narozkám :-).
OdpovědětVymazat