úterý 14. července 2009

18.den - Evička a Alička

Dnes jsme měly báječnou dámskou jízdu, navštívily nás moje dvě milované dlouholeté kamarádky Evička a Alička, Kristýnka s Valinkou byly celkem v pohodě, takže jsme si stihly i popovídat, což byl pro mě balzám na duši. DÍKY HOLKY, bylo to super! Mám Vás moc ráda!



Žádné komentáře:

Okomentovat