Dnes jsme měly báječnou dámskou jízdu, navštívily nás moje dvě milované dlouholeté kamarádky Evička a Alička, Kristýnka s Valinkou byly celkem v pohodě, takže jsme si stihly i popovídat, což byl pro mě balzám na duši. DÍKY HOLKY, bylo to super! Mám Vás moc ráda!
Žádné komentáře:
Okomentovat