Oslavu už jsme sice měli s předstihem, ale malý dortík si jistě naše holčička ještě zaslouží, korpus jsme koupili a jinak si ho sama naplnila ovocem, polila pudinkem a ozdobila:-). Všechno nejlepší, Kristýnečko!

Tento nádherný obrázek pro nás vyrobila a nafotila naše báječná kamarádka a úžasná fotografka Evička a pro dnešní sváteční den je jako stvořený. Díky, Evi, jsi skvělá!
Ir... koukám, že Ti roste zdatná konkurence .... Kristýnce to v kuchyni očividně jde.... dort je parádní ! A i od nás ještě jednou všechno nejlepší k svátku Kristýnko !!!
OdpovědětVymazatKristýnko, ještě jednou vše nej, nej ....
OdpovědětVymazat