pátek 24. července 2009

28.den - KRISTÝNKA

Oslavu už jsme sice měli s předstihem, ale malý dortík si jistě naše holčička ještě zaslouží, korpus jsme koupili a jinak si ho sama naplnila ovocem, polila pudinkem a ozdobila:-). Všechno nejlepší, Kristýnečko! Tento nádherný obrázek pro nás vyrobila a nafotila naše báječná kamarádka a úžasná fotografka Evička a pro dnešní sváteční den je jako stvořený. Díky, Evi, jsi skvělá!


2 komentáře:

  1. Ir... koukám, že Ti roste zdatná konkurence .... Kristýnce to v kuchyni očividně jde.... dort je parádní ! A i od nás ještě jednou všechno nejlepší k svátku Kristýnko !!!

    OdpovědětVymazat
  2. Kristýnko, ještě jednou vše nej, nej ....

    OdpovědětVymazat