sobota 18. července 2009

22.den - DÉŠŤ

Dnešní počasí vyloženě lákalo ven:-), přesto jsme vyrazili alespoň na nákupy a vyzkoušeli tak nový deštník v praxi, takže někteří z nás byli s deštěm spokojeni:-).

Nezbytná návštěva "Človíčkova", Valinka si tam dala oběd, maminka s tatínkem kafíčko,

no a Kristýnka byla ve svém živlu:-), bubnovala,

houpala se,
a na závěr si zahrála hokej, soupeřku měla silnou, ale přesto střelila 2 góly:-).







1 komentář:

  1. Ahoj holky :-) tak jsem Vám to všechno zkoukla... krásně si užíváte a krásný to tady máte ! Trochu jste mě zmátli.... už jsem se lekla, že jsem propásla Kristýnčin svátek ...ale vy jste slavili jen s Radimem společně ... Radimovi ještě jednou všechno nej... a těším se brzy naviděnou.....

    OdpovědětVymazat