Dnes jsme vyrazili do Beskyd na mini-dovolenou....., předtím jsme se zastavili v Havířově na hřbitově............... Dnešek chci věnovat mojí milované kamarádce Jarušce, je to už rok a půl, co odešla...Vzpomínám každý den. Chybíš mi!

Jaruška, 15ti měsíční Kristýnka a já - květen 2007
Žádné komentáře:
Okomentovat