úterý 21. července 2009

23.den - 19.7. - VZPOMÍNKA

Dnes jsme vyrazili do Beskyd na mini-dovolenou....., předtím jsme se zastavili v Havířově na hřbitově............... Dnešek chci věnovat mojí milované kamarádce Jarušce, je to už rok a půl, co odešla...Vzpomínám každý den. Chybíš mi! Jaruška, 15ti měsíční Kristýnka a já - květen 2007


Žádné komentáře:

Okomentovat