úterý 7. července 2009

11.den - FOTO KOUTEK


Dnes jsme konečně vytvořili malý fotokoutek u krbu. Jsou to krásné profi-fotky od PANÍ fotografky Hozové, u které jsme se nechaly s holčičkama "vyblejsknout" letos v březnu.

1 komentář: