pondělí 6. července 2009

1.den-27.6.09-DOVOLENÁ HURÁ

hurá do bazénu:-)

konečně na místě a


vejde se to do auta? ...vejde,
máme taťku šikulu:-)



balíme....




Žádné komentáře:

Okomentovat