skip to main
|
skip to sidebar
čtvrtek 23. července 2009
27.den - Což takhle dát si cuketu...?
Cukety prý nejlépe chutnají menší a jako takové je třeba i sbírat...., co ale dělat, když za 1,5 dne, co jsme nesklízeli úrodu, se nám urodily takové obryně:-)?
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
►
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
►
února
(30)
►
ledna
(31)
▼
2009
(189)
►
prosince
(33)
►
listopadu
(28)
►
října
(31)
►
září
(30)
►
srpna
(32)
▼
července
(35)
35.den - Nemocná holčička
34.den - Den s tátou
33.den - DOBROVICE
32.den - SÝRY
31.den - RYCHLOVKA
30.den - POVOLÁNÍ "ŽENA"
29.den - KOMÍN
28.den - KRISTÝNKA
27.den - Což takhle dát si cuketu...?
26.den - PODĚKOVÁNÍ
25.den - LOUČENÍ
24.den - 20.7. - BESKYDY
23.den - 19.7. - VZPOMÍNKA
22.den - DÉŠŤ
21.den - Janča a Roman
20.den - BÁBOVKA
19.den - IBIŠEK
18.den - Evička a Alička
17.den - JEN TAK
16.den - OSLAVA
15.den - JOGURT
14.den - PROHLÍDKA
13.den - DOMÁCÍ POHODA
12.den - CUKETOVÝ KOLÁČ
11.den - FOTO KOUTEK
10.den-6.7.09-OBĚD
9.den-5.7.09-ZASE DOMA
8.den-4.7.09-Zpět domů
7.den-3.7.09-NÁVŠTĚVA
6.den-2.7.09-DEN PRO TÁTU
5.den-1.7.09-RATIBOŘICE
4.den-30.6.09-SPORTOVNÍ DEN
3.den-29.6.09-SAFARI
2. den-28.6.09-Malý výlet po okolí
1.den-27.6.09-DOVOLENÁ HURÁ
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
Žádné komentáře:
Okomentovat