čtvrtek 23. července 2009

27.den - Což takhle dát si cuketu...?

Cukety prý nejlépe chutnají menší a jako takové je třeba i sbírat...., co ale dělat, když za 1,5 dne, co jsme nesklízeli úrodu, se nám urodily takové obryně:-)?

Žádné komentáře:

Okomentovat