pondělí 6. července 2009

5.den-1.7.09-RATIBOŘICE

Dnes jsme si udělali další výlet, tentokrát do Babiččina údolí, je tam přenádherně, počasí nám přálo, krásná procházka, holčičky vcelku hodné, co víc si přát:-)


Sousoší - netřeba představovat


A tady bydlela paní kněžna, šťastná to žena:-)



Žádné komentáře:

Okomentovat