pondělí 6. července 2009

3.den-29.6.09-SAFARI

Dnes jsme si udělali krásný výlet do ZOO Dvůr Králové,
všichni byli nadšení:-),

nakonec i ten mamut nás rád viděl:-)


Banány ve Dvoře Králové



mňam, masíčko:-)




Žádné komentáře:

Okomentovat